Obrazovo-zvukové video hádanky pre deti – zvieratká

0
3 052

[td_video_youtube playlist_title=““ playlist_yt=“gTTVtb2OInY, PpZnVJFNBOU, 5qLCWMIbGCU“ playlist_auto_play=“0″]

Ďalšie video pre deti z našej produkcie je na svete! Tentokrát sme spracovali zvieratká z lesa do obrazovo-zvukovej hádanky. Podľa siluety a zvuku dostanú deti priestor aby hádali, o aké zvieratko sa jedná. Následne sa opona odtiahne a zobrazí sa krátka filmová ukážka. Testovali sme ho na našich deťoch a hneď si video obľúbili :o) Veríme, že si ho obľúbia aj vaše deti a možno sa niečo aj naučia.

Je pre nás veľmi dôležité, aby sme poznali vaše názory a mohli tak vytvárať veci, ktoré sa vám páčia. Preto budeme veľmi radi, keď nám dáte vedieť vaše prípadné pripomienky, návrhy, či námety na ďalšie videá. Napíšte nám ich prosím do komentára. Ďakujeme :o)

Obrazovo-zvukové video hádanky pre deti:

1. Zvieratká z farmy
2. Zvieratká z lesa
3. Zvieratká zo zoo

 

Ak sa ti článok páči, napíš komentár alebo ho podpor zdielaním:

komentárov

SHARE
Previous article25 najinšpiratívnejších citátov z rozprávok
Next articleJabĺčko s vykrojeným srdiečkom
Mirka
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)