Home Šport Fitness seriál Tréning – Fitnessblender + brucho

Tréning – Fitnessblender + brucho

0
Tréning – Fitnessblender + brucho

Ahojte,

dnes som si zacvičila opäť nový tréning od fitnessblender a aby mi nebolo málo tak som si na záver pridala ešte moje obľúbené 8 minútové cvičenie na brucho. Poviem vám, toto je fakt vražedná kombinácia 🙂 Na druhej strane je to cca 30 minút a ak ste sa naozaj odhodlali zmeniť svoju postavu, tak tú polhodinku „mučenia“ vydržíte 😉 A ako som už veľa krát spomínala, ten pocit po cvičení je na nezaplatenie a tí, ktorí pravidelne cvičíte to určite poznáte 🙂 Prajem vám príjemné cvičenie!

A tu je zostava tak, ako som si ju zacvičila ja:

Rozcvička – ak ešte nemáte svoju rutinnú rozcvičku, vyskúšajte napríklad túto

– Fitnessblender – 10 minút Express Calorie Blaster (úvodné video)

Zuzka Light ZWOW 29 Čo sa týka tohto cvičenia tak drepy (squats) na jednej nohe ešte nezvládam, takže som robila normálne drepy na dvoch nohách kým Zuzka robila tie na jednej, ale v rýchlejšom tempe. Tým pádom som ich stihla viac.

Cviky na brucho 8 minút

Strečing – ak nemáte svoj rutinný strečing, vyskúšajte tento

Previous article KAM NA VÝLET – Vodný Raj Vyhne
Next article 10 dôvodov prečo je skvelé mať sestru
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)