Home Šport Fitness seriál Tréning – spaľujeme brušný tuk, formujeme zadok a stehná (cca 32 min)

Tréning – spaľujeme brušný tuk, formujeme zadok a stehná (cca 32 min)

0
Tréning – spaľujeme brušný tuk, formujeme zadok a stehná (cca 32 min)

Ahojte,

tak sa hlásim s ďalším tréningom. Možno sa vám zdá čudné, že tvrdím že cvičím pravidelne a naposledy som pridávala tréning minulý utorok, čiže 9.9.2014. Je to z dvoch dôvodov.

Po prvé: nechcem aby boli naše stránky len o fitness a to by viac menej boli, keby som pridávala cvičenia s takou pravidelnosťou, s akou sa snažím cvičiť.

A po druhé: konečne som nakazila pohybom aj môjho mužíčka a začali sme spolu chodiť behať, takže teraz cvičím dosť aj vonku, kde si popri behu vždy zostavím nejaký ten HIIT blok (High Intensity Interval Training) podľa seba.

Každopádne verím, že aj napriek tomu vám tieto tréningy trochu uľahčia cvičenie doma, keďže nemusíte toľko hľadať na youtube 😉

Dnešný tréning je zameraný na problémové partie, čiže brucho, zadok a stehná. K tomu som si opäť na záver pridala aj svojich obľúbených 8 minút extra na brucho. Prajem vám príjemné cvičenie 🙂

Extra bonus na brucho nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=rXjlc5CDQGI

Previous article Nikov zdravý hravý obed :)
Next article Ako nakresliť papagája – jednoduchý video postup pre deti
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)