Home Rady a návody Dekorácie 8 originálnych (DIY) nápadov na Valentína

8 originálnych (DIY) nápadov na Valentína

0
8 originálnych (DIY) nápadov na Valentína

1: Začnite hneď ráno

Neviem ako vy, ale ja keď mám dobré ráno, mám dobrý celý deň. Začnite preto už ráno a pripravte svojmu partnerovi chutné raňajky so srdiečkami, aby si uvedomil, že dnes bude výnimočný deň. Môžete napríklad z lievancov s jahodovou polevou vykrojiť srdiečka alebo si urobiť v káve srdiečko zo smotany.

2: Valentínska večera u Vás doma

Prečo míňať peniaze za večeru v reštaurácii? Veď si ju predsa dokážete pripraviť aj sami. A aspoň nebudete zabíjať drahocenný čas presunom tam a späť. Zapnite si romantickú hudbu a jedlo ozdobte valentínskymi motívmi. Takto Vám ostane viac času na seba.

3: Vyrobte originálny darček

Buďte trochu kreatívny. Partner/ka určite ocení, ak uvidí za darčekom snahu potešiť. Pritom nemusíte robiť až tak veľa. Môžete napríklad fixkou na keramiku namaľovať na šálku srdiečko, alebo vyrobiť z kartónu foto-rámik.

tip-na-valentinsky-darcek-salka-so-srdieckom

4: Sladkosti miluje každý

Určite sa nájdu aj u Vás doma. Stačí vystrihnúť srdiečko z papiera priložiť ku sladkosti a hneď máte originálny (DIY) darček. Keď naň ešte napíšete pár riadkov od srdca, určite zabodujete.

5: Vytvorte si príjemnú atmosféru

Zoberte všetky sviečky čo máte doma a pri romantickej hudbe si vychutnajte ich príjemné svetlo. Dajte však pozor, aby ste nezhoreli :o)

6: Vyzdobte si miestnosť

Plechovka na perá so srdiečkami – obalíte plechovku na perá baliacim papierom so srdiečkami alebo vystrihnite srdiečka a nalepte ich na plechovku po jednom. Ja som použila obal od kávovinovej zmesi CARO.

7: Vyzdobte aj seba

Na Valentína je jedinečná príležitosť vyzdobiť nielen domácnosť, ale aj seba. Namaľujte si na nechty srdiečko, alebo si urobte šperk so srdiečkom.

8: Darujte kvet.

Iste, je to dobrý pocit dostať kyticu kvetov, vtedy sa žena cíti ako filmová hviezda. No veľké kytice stoja kopu peňazí. Existuje však aj riešenie, pri ktorom neminiete desiatky eur a dosiahnete rovnaký efekt. Vyrobte  jednu krásnu ružu z papiera.