Home Šikovní ľudia Háčkované doplnky Eva – šitie a háčkovanie

Eva – šitie a háčkovanie

0
Eva – šitie a háčkovanie

Zdravím všetky tvorivé dušičky, ktoré majú radi handmade, niečo netradičné s láskou urobené :). Volám sa Eva a handmade tvorbe sa venujem odmalička.

Prešla som mnohými technikami a stále sa rada učím a vymýšľam niečo nové. Vyskúšala som maľovanie, servítkovú techniku, pletenie z pedigu….momentálne ma baví šitie a háčkovanie. Vyrábam háčkované vecičky najmä pre detičky, ale nie je problém vyrobiť niečo pekné aj pre dospelých. Novinkou sú u mňa „kvitnúce kabelky“.

Na mojej facebookovej stránke „fioreLino handmade“ nájdete šperky, obrazy, patchwork, hračky, tašky, čipky, svetríky……ak sa vám niečo zapáči, prípadne sa chcete niečo spýtať, kontaktujte ma cez FB alebo na: fiorelinohandmade@gmail.com. Vecičky môžem zaslať i v darčekovom balení na vami zvolenú adresu.

Galériu mojich výrobkov si môžete pozrieť tu:

 

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na: 0908 859 258, fiorelinohandmade@gmail.com

FB : fioreLino handmade

Ďakujem,

Eva

 

 

 

Previous article Piknikové rodinné menu – recepty
Next article Tréning – kardio spaľovač tuku (28 min)
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)