nedeľa, 1 októbra, 2023
ÚvodSviatok / sezónaHalloweenHalloweensky karneval z 25. októbra 2013

Halloweensky karneval z 25. októbra 2013

Na karnevale sme detičky naučili jednu halloweensku pesničku pri ktorej sa hrali na strašidielka a strašili všetkých, ktorí nemali masku. Deti sa pri tom fakt bavili a dnes sme sa dozvedeli, že sa aj pesnička veľmi páčila. O to viac nás to teší, že sme ju vymysleli my. Prikladáme text, ak by si ju chcel niekto zanôtiť/zarecitovať doma alebo na nejakom škôlkarskom karnevale

Ťapi ťapi ťapi ťap,
detičky už išli spať,
a maličké strašidlá,
veselo sa veselia.

Všetky prišli na ihrisko,
pozor už sú celkom blízko,
karneval tam majú vraj,
keď ich vidíš, utekaj…..

Spojili sme to aj s takým jednoduchým tančekom a nakoniec sa deti rozutekali a strašili. Niektorý s vytlačenými Halloweenskymi maskami od familyzone.sk.

Halloween strašenie

Halloween strašenie

Karneval sa konal v piatok 25.10.2013 na ihrisku na Svidníckej ulici v Bratislave MČ Ružinov (pri Tesco Express). Akcia začínala o 17:00 hod a trvala cca 2 hodiny. Keďže nie všetky masky by bolo pod bundou vidno, detičkám sme vytvárali masky maľovaním na tvár priamo na ihrisku. Akcia bola verejná a maľovanie na tvár bolo zadarmo.

PROGRAM:
17:00 – 18:00 hod – maľovanie na tvár,
po 18:00 hod – zábavné hry pre deti

halloween maľovanie
halloween maľovanie
Halloweenske masky
Halloweenske masky
Mirka
Mirka
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments