Home Sviatok / sezóna Jeseň Jesenné tvorenie – ježko

Jesenné tvorenie – ježko

0
Jesenné tvorenie – ježko

Včera sme mali s mojimi dvoma chorúšikmi tvorivé popoludnie. Inšpirovala nás jedna moja kamarátka, alebo lepšie povedané jej kamarátka, ktorá zverejnila svoj výtvor na FB. Zdalo sa mi to milé a tak sme vybehli na chvíľočku von, nazbierali listy, vybrali farby a farbičky a pustili sme sa do práce. Melinka si svojho ježka urobila úplne sama. Chcela mu dorobiť aj pozadie, ktoré sa jej na A4 papier už nezmestilo a tak si svoj výkres nalepila na A3 a dotvorila podľa svojej fantázie kombinovanou technikou maľby a nalepovania farebných papierikov.

Ja som tvorila spolu s Nikom. Samozrejme väčšiu časť som urobila ja, ale pomáhal mi natierať listy lepidlom a lepiť ich na výkres. Medzitým si stihol ešte namaľovať aj dve svoje abstraktné dielka :o)

My sme sa pri tejto činnosti zabavili a babky budú mať určite radosť z takýchto jesenných výkresov, ktoré si zrejme hrdo vyvesia vo svojej kancelárii ;o)

Ak sa aj vy rozhodnete pre takéto jesenné tvorenie, budeme radi keď sa nám svojimi dielkami pochválite na našom facebooku.

Previous article Sladké tekvicové muffiny – recept
Next article Raňajky na posilnenie imunity – recept
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)