Home Rady a návody Dekorácie Korytnačka z gumičiek – video návod (CZ)

Korytnačka z gumičiek – video návod (CZ)

0
Korytnačka z gumičiek – video návod (CZ)

Slovensko zaplavili gumičky a už aj naša čoskoro 6 ročná Mel prepadla tejto mánii. A tak sa u nás náramky, alebo zvieratká, vytvárajú takmer denne. Návody čerpáme z youtube a zatiaľ sa nám takmer všetko podarilo. Jediným problémom, na ktorý sme narazili, sú praskajúce gumičky a zlomený plastový háčik. Ak ste si aj vy, alebo vaše deti, obľúbili túto kreatívnu činnosť, možno uvítate trochu gumičkovej inšpirácie :o)

Pri tvorení tejto korytnačky som v záverečnej fáze musela trošku asistovať aj ja. Väčšinu času som však bola skôr v úlohe kontrolóra. Nie je taká dokonalá, ako korytnačka na videu, ale našu babku (zberateľku korytnačiek), veľmi potešila. Keďže sme nemali hnedé ani béžové gumičky, museli sme zvoliť trošku inú farebnú kombináciu. Na priloženej fotografii si môžete pozrieť náš finálny výtvor. Prajeme vám príjemné tvorenie :o)

Previous article Bob a Bobek na cestách
Next article Vystrihovačka a omaľovánka dinosaurus
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)