Home Šikovní ľudia Ručne maľované tričká Majka Ftáčiková / Mardzerin – Pohodlne sa usaďte, vítam Vás! :)

Majka Ftáčiková / Mardzerin – Pohodlne sa usaďte, vítam Vás! :)

0
Majka Ftáčiková / Mardzerin – Pohodlne sa usaďte, vítam Vás! :)
Majka Ftáčiková / Mardzerin

Predtým, ako sa dostaneme k mojej tvorbe, rada by som sa Vám v skratke predstavila. Mám 22 rokov, pochádzam z Martina (aj keď veľkú časť svojho času trávim v Ružomberku) a som študentkou VŠ anglického jazyka a literatúry a religionistiky. Svoj handmade svet som začala tvoriť zhruba pred dvoma rokmi, keď som dostala prvé tri tubičky farieb a jeden kvalitný štetec. Odvtedy sa moja závislosť veľmi rozrástla. Venujem sa hlavne maľovaniu na textil a modelovaniu z polymérovej hmoty, no nie som nováčikom ani v háčkovaní a štrikovaní, maľovaní na sklo či decoupage. Milujem šitie, aj keď tomuto sa zatiaľ venujem len tak “neverejne“.

Budem rada keď nahliadnete do môjho tvorivého sveta prostredníctvom ukážok mojej tvorby.

Čo sa týka maľovania na textil, tričká nakupujem až po objednávke, takže veľkosť si zadáte podľa potreby a čo sa týka farby trička, vieme sa podľa možností dohodnúť. Vždy vyberám tričká zo 100% bavlny, pretože na tieto sú farby určené. Ako uvádza výrobca farieb, textil sa po zažehlení môže prať v práčke do 40°C, ja však odporúčam ručné pranie. Dodacia doba je u mňa do týždňa a objednávky odosielam následne po pripísaní platby na účet. Poštovné a balné v rámci SR je 2,50 €.

Viac z mojej tvorby si môžete pozrieť na www.facebook.com/handmade.mardzerin alebo www.sashe.sk/mardzerin

Páči sa Vám tvorba Majky Ftáčikovej? Ak si chcete zakúpiť niektorú z prezentovaných vecičiek, kontaktujte prosím priamo Majku cez uvedené stránky. Ak ju chcete podporiť v ďalšom tvorení, dajte jej svoj „like“ 🙂
www.familyzone.sk má čisto informatívny charakter a neslúži k predaju tovaru a služieb. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania, či prípadných reklamácií prosím kontaktujte priamo predajcu.