Home Pre deti Hry Obrazovo-zvukové video hádanky pre deti – zvieratká, dinosaury, dopravné prostriedky

Obrazovo-zvukové video hádanky pre deti – zvieratká, dinosaury, dopravné prostriedky

0
Obrazovo-zvukové video hádanky pre deti – zvieratká, dinosaury, dopravné prostriedky

[td_block_video_youtube playlist_title=““ playlist_yt=“kJf0mBHFYgM, rQumvNAJ6hU, gTTVtb2OInY, PpZnVJFNBOU, 5qLCWMIbGCU“ playlist_auto_play=“0″]

Ďalšie video pre deti z našej produkcie je na svete! Tentokrát sme spracovali dinosaurov do obrazovo-zvukovej hádanky. Podľa siluety a zvuku dostanú deti priestor aby hádali, o akého dinosaura sa jedná. Následne sa opona odtiahne a zobrazí sa krátka filmová ukážka. Testovali sme ho na našich deťoch a hneď si video obľúbili :o) Veríme, že si ho obľúbia aj vaše deti a možno sa niečo aj naučia.

Je pre nás veľmi dôležité, aby sme poznali vaše názory a mohli tak vytvárať veci, ktoré sa vám páčia. Preto budeme veľmi radi, keď nám dáte vedieť vaše prípadné pripomienky, návrhy, či námety na ďalšie videá. Napíšte nám ich prosím do komentára. Ďakujeme :o)

Obrazovo-zvukové video hádanky pre deti:

1. Dinosaury
2. Dopravné prostriedky
3. Zvieratká z farmy
4. Zvieratká z lesa
5. Zvieratká zo zoo

 

Previous article Angličtina pre deti – zvieratká
Next article karnevalová maska – ROBOT
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)