Home Kategórie Kam na výlet Liptovský Trnovec – recenzia

Liptovský Trnovec – recenzia

0
Liptovský Trnovec – recenzia
TIP NA VÝLET – Liptovský Trnovec (recenzia)

Chcete stráviť príjemnú dovolenku s rodinou alebo priateľmi v krásnom prostredí Liptova? Odporúčame novopostavený ubytovací komplex – Rekreačné chalupy Liptov. Komplex tvoria dve drevené chalupy + 1 apartmánová chalupa, detské ihrisko s trampolínou, šmykľavkou, pieskoviskom a hojdačkami + parkovisko hneď pri objekte. Našu výpravu tvorili 4 dospelí a 3 deti (+1 v brušku 😉 ) a boli sme ubytovaní v jednej z dvoch drevených chalúp. Výlet sme absolvovali v máji 2013.

VYBAVENIE CHALUPY
Prízemie: priestranná spoločenská miestnosť s krbom, rozkladací gauč (možnosť využitia ako prístelka pre 2 osoby), TV so satelitným príjmom, internetové pripojenie WiFi, jedálenská časť so sedením pre 10 osôb a kompletne zariadenou kuchyňou: chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, elektrický sporák, varná kanvica, kuchynský riad, samostatné sociálne zariadenie, miestnosť na úschovu športových potrieb (lyží, bicyklov) a v našej chalupe bola aj infra sauna pre dve osoby (v druhej chalupe nie je).

Liptov vnútro chaty
Liptov vnútro chaty

Poschodie: 2 samostatné štvorlôžkové izby (manželská posteľ a 2 x 1 – lôžková posteľ) so samostatnými kúpeľnami so sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC).

Liptov vnútro chaty
Liptov vnútro chaty

Pri chalupe je príjemné posedenie na terase so záhradným grilom, takže čo sme si navarili a ugrilovali, to sme si na čerstvom vzduchu zjedli 🙂 Hneď oproti sú potraviny COOP Jednota. Detičky, ktoré majú radi zvieratká si tiež prídu na svoje. Môžu si pohľadkať somárika, psíka a pozorovať pasúce sa ovečky. Okúpať a vyblázniť sa môžete v Aquaparku Tatralandia, ktorý je len 2,5 km odtiaľ a Liptovská Mara je tiež čo by kameňom dohodil 🙂 Ale priznám sa, keďže náš pobyt trval len tri dni a chceli sme si hlavne užiť pohodový predĺžený víkend bez zbytočného cestovania autom, s deťmi sme si vychutnávali hlavne prechádzky a hry v okolí. Podarilo sa nám aspoň na chvíľu utiecť od ruchu hlavného mesta a toto miesto rozhodne radíme medzi naše obľúbené. Určite sa sem radi vrátime 🙂

Liptov ihrisko
Liptov ihrisko
Liptov zvieratká v okolí
Liptov zvieratká v okolí
Liptov zvieratká v okolí
Liptov zvieratká v okolí

Kontakt a bližšie informácie http://www.chalupyliptov.sk/