Home Kategórie Kam na výlet KAM NA VÝLET – Poníky pod hradom Devín

KAM NA VÝLET – Poníky pod hradom Devín

0
KAM NA VÝLET – Poníky pod hradom Devín

vozenie deti na ponikoch 2Cez víkendy väčšinou neobsedíme doma. Od jari do jesene trávime takmer všetky víkendy na chalupe, alebo niekde vonku. Teda okrem tých daždivých. A minulú nedeľu sme sa vybrali na Devín. Už niekoľko rokov tam od jari do jesene funguje vozenie detí na poníkoch a keďže naše deti milujú kone, chceli sme im urobiť radosť. volavka_vozenie deti na ponikochOkrem toho sme si vychutnali aj príjemnú prechádzku, na ktorej sme sledovali nielen lode, ale aj elegantnú volavku a deti sa pohrali na vozenie deti na ponikoch3detskom ihrisku. Počasie bolo celkom fajn a tak sme si opäť užili jeden krásny rodinný deň :o)

Vozenie na poníkoch pod hradom Devín funguje počas víkendov v čase od 14:00 – 19:00 hod, okrem dní s nepriaznivým počasím (dážď, teploty nad 30 °C).

Cena: 2 eurá / 1 jazda (2 okruhy)

vozenie-deti-na-ponikoch

Previous article Dieťa v znamení Býk (21. 4. – 20. 5.)
Next article Maťko a Kubko I Pásli ovce valasi
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)