sobota, 30 septembra, 2023
ÚvodPre detiHryVytvorte si s deťmi svietiace obrázky

Vytvorte si s deťmi svietiace obrázky

Skvelá zábava pre celú rodinu, pre deti na detskú oslavu, chatu či na Silvestra

Do jari je ešte ďaleko a o 17:00 hod je už vonku tma ako v rohu. Ihriská zívajú prázdnotou a hoci je fajn vybrať sa s deťmi von v takmer každom počasí, povedzme si úprimne že v tomto období aj tak najviac času trávime doma. Keď sa ale deti doma začnú nudiť, vedia narobiť poriadnu neplechu. A preto je fajn vymyslieť nejakú novú jednoduchú zábavku, ktorá ich ešte neomrzela a dokáže sa pri nej zabaviť celá rodina. My sme na Silvestra pripravili deťom rôzne hry a táto ich bavila dosť dlho, tak možno inšpiruje aj vás 🙂 Je ideálna najmä na detské oslavy alebo na chatu s priateľmi…

svietiace obrázky detská párty

Jediné, čo k tomu potrebujete sú takéto svietiace tyčinky, ktoré sa dajú spájať. Neviem kde sa dajú kúpiť v kamennom obchode, ale nájdete ich v ponuke viacerých e-shopov. My sme mali konkrétne takéto. Z takýchto tyčiniek si môžete vytvoriť napríklad aj čelenku, náramok a pod.

Svietiace tycinky
Svietiace tyčinky na svietiace obrázky
Mirka
Mirka
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments