Home Šport Fitness seriál Tréning – ak chcete mať tehličky na bruchu ;) (8 min)

Tréning – ak chcete mať tehličky na bruchu ;) (8 min)

8
Tréning – ak chcete mať tehličky na bruchu ;) (8 min)

Ahoj všetci ktorí túžite po peknom vypracovanom brušku. Mám tu pre vás jeden typ od veľmi milej kočky, ktorá sa odhodlala na zmenu svojej postavy a súhlasila s tým, aby som zverejnila jej fotografiu pred a po. Nejde o žiadny photoshop, žiadne diéty alebo prípravky na chudn35_tréningutie – jednoducho zmenila životný štýl! Ešte dodávam, že časový úsek medzi týmito dvoma fotografiami je cca 1 rok a je to mamina 2 detí.

Keď som zbadala jej fotografiu spred roka a teraz, ostala som ohromená. Prezradila mi, že kľúčom k jej úspechu bol tento krátky tréning na brucho, ktorý cvičila 2x denne + samozrejme pridala aj nejaké kardio cvičenia a upravila stravu. V komentároch pod videom sa môžete presvedčiť, že viacero ľudí si vďaka týmto cvikom vypracovalo pekné bruško. Tak som sa teda do toho pustila aj ja 🙂 Dnes je to druhý deň a musím povedať že bruško riadne cítim, ale dá sa to zvládnuť. Už skoro automaticky si ku každému tréningu pridávam navyše toto 6 minútové cvičenie, ktoré by malo dopomôcť k peknému pevnému pozadiu http://www.familyzone.sk/2014/03/24/dokonale-pozadie-za-6-minut-denne/ Vo štvrtok som si pridala ešte nejaké cviky podľa seba, keďže som akosi nemala čas pohľadať si vhodný tréning na youtube. A tak moje cvičenie vyzeralo asi takto:

– rozcvička
– hore spomínané 8 minútové cvičenie na brucho
– 6 minútové cvičenie na zadok
– 50 drepov + 50 kľukov (striedavo 10/10)
– strečing

Dnes (v piatok) som si pre zmenu zostavila tréning nasledovne:

– rozcvička
– 15 minúť fitness blender https://www.youtube.com/watch?v=WUg5dP6W0cw
– 8 minút cvičenie na brucho
– 6 minútové cvičenie na zadok
– strečing

Ak sa vám nechce, alebo nemáte čas cvičiť dlho, skúste začať aspoň tými dvoma krátkymi cvičeniami na brucho a zadok. Veď 14 minút denne si nájde hádam každý napríklad hneď ráno, povedzme ako súčasť rannej hygieny alebo si zacvičte ešte predtým, ako sa s chuťou pustíte do svojho obľúbeného jedla 😉 Aj malá zmena vás môže posunúť o krok bližšie k vašej vytúženej postave…

Previous article Máša a medveď: Na zdravie! (diel 15)
Next article Naše video „Happy kids from Slovakia“ :)
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)

8 COMMENTS