sobota, 30 septembra, 2023
ÚvodRozprávkyVideo (SK)HVIEZDNY TAXÍK (rozprávka)

HVIEZDNY TAXÍK (rozprávka)

Dnes máme pre Vás krátky animovaný film Juraja Krumpolca. Poprosil nás, aby sme ho uverejnili nech sa film dostane ku svojim detský divákom. Film získal v roku 2016 viacero ocenení na medzinárodných festivaloch, bol premietaný v slovenskej kinodistribúcii ako predfilm a v súčasnosti je zverejnený na Youtube.

PRÍBEH

Hviezdny taxík je krátky animovaný film pre deti na motívy rozprávky slávneho talianskeho spisovateľa Gianniho Rodariho. Rozpráva o dobrodružstve malého Huga a roztržitého taxikára Peppina na ceste nebezpečným vesmírom.

Hugo cestou zo školy narazí na Peppina a jeho vesmírnu loď Hviezdny taxík. Peppino ho zoberie na divokú kozmickú jazdu a vyrozpráva neuveriteľný príbeh o tom, ako sa stal intergalaktickým taxikárom, ako stretol svojho prvého mimozemského pasažiera a kde žijú tie najnebezpečnejšie sliepky vo vesmíre. Zdá sa však, že Hugovmu príbehu nikto neverí.
Predchádzajúci článokTip na výlet – ZOO Budapešť
Ďalší článokAko nakresliť robota
Michal
Michalhttp://www.familyzone.sk
Pomáham babám starať sa o tieto stránky a občas prispejem nejakým článkom. Mám rád filmy, rozprávky, fitko a hlavne svoju rodinku. :)
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments