Home Kategórie Kam na výlet MOJA KRAJINA JE MOJA FANTÁZIA – BIBIANA

MOJA KRAJINA JE MOJA FANTÁZIA – BIBIANA

0
MOJA KRAJINA JE MOJA FANTÁZIA – BIBIANA

Ako je už našim dobrým zvykom, keď sa nám niečo páči, dáme vám o tom vedieť. Preto máme pre vás opäť jeden zaujímavý tip na túto jeseň, kam sa vybrať s deťmi a dobre sa zabaviť za lacný peniaz.

Minulú nedeľu sme chceli deti potešiť a vziať ich niekam na výlet, no počasie nám prekazilo plány. Našťastie nám napadlo, že sme už dlho neboli v Bibiane. A tak som sadla k počítaču, naťukala www.bibiana.sk a zistila, že práve prebiehajú tieto zaujímavé výstavy: SÁM PROTI LILIPUTU (do 18. októbra), KLOBÚK DOLE PÁN BRUNOVSKÝ a MOJA KRAJINA JE MOJA FANTÁZIA (do 10. januára). Neváhali sme a vybrali sme sa tam…

bludisko-v-bibiane
Najväčší úspech u detí mala Guliverova ruka a vertikálne bludisko, no zabavili sa napríklad aj pri hádzaní kapustných hláv do klobúka, maľovaní, na šmykľavke z korýtka,  či pri skladaní rôznych skladačiek. No a my dospelí sme nasávali atmosféru jednotlivých izieb, ktoré nás vtiahli do detských čias. Zrazu sme sa na chvíľu ocitli v knihe uprostred všetkých tých nádherných ilustrácií, ktoré sme si s obľubou prezerali, keď nám rodičia čítali na dobrú noc.

vystava-moj-svet-moja-fantazia
Pre veľký úspech sme si výstavu prešli na žiadosť detí hneď dvakrát za sebou. BIBIANA je skrátka naša srdcová záležitosť a máme k nej všetci prudko pozitívny vzťah :o)

Viac informácií na: bibiana.sk