Home Kategórie Články Tvorivá dielnička – Zajko v jesennej prírode – Melánia 4,5 roka

Tvorivá dielnička – Zajko v jesennej prírode – Melánia 4,5 roka

0
Tvorivá dielnička – Zajko v jesennej prírode – Melánia 4,5 roka

Dnes sme si s dcérkou spravili tvorivé dopoludnie a toto je výsledok jej práce 🙂 Ako podklad na výkres odtláčala listy a suché kvietky, ktoré predtým nafarbila temperovými farbami. Na ďalší výkres obkreslila zajka podľa plastového obalu od cukríkov, ktorý je v tvare zajačika. Zajka si vyfarbila a dotvorila nálepkami očí, ňufáčika a papuľky. Následne si zajačika vystrihla a nalepila ho na podklad s odtlačenými listami a kvietkami. Na záver zajka obtiahla čiernym perom a dotvorila obrázok malými nálepkami. Veľmi ju to bavilo a na svoj výtvor bola náležite hrdá 🙂 A musím povedať, že celý obrázok vytvorila naozaj úplne sama, ja som jej pomohla len s nápadom.

Pri tejto výtvarnej činnosti dcérka spojila maľovanie, obkresľovanie, vyfarbovanie, strihanie a nalepovanie. Skvelá zábava pri ktorej si dieťa precvičí viaceré zručnosti. LIKE ak sa vám obrázok páči, dcérka sa bude určite tešiť 😉

 

Previous article Večerná sova – jedlé obrázky
Next article Máša a medveď: Schovávačka (diel 13)
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)