nedeľa, 1 októbra, 2023
ÚvodRady a návodyKvety a záhradaAko sa starať o orchideu - Videoblog

Ako sa starať o orchideu – Videoblog

Keďže kvety neodmysliteľne patria k rôznym sviatkom a oslavám, a často ich volíme napríklad aj ako formu poďakovania či vzdania úcty, v spolupráci s kvetinárstvom Galéria Kvetín sme pre vás pripravili novú samostatnú rubriku, v ktorej sa budeme venovať kvetom. Dozviete sa tu napríklad ako sa starať o jednotlivé druhy kvetov, ako si uviazať kyticu kvetov v kombinácii so sladkým pokušením a rôzne iné zaujímavé rady a návody, súvisiace s kvetmi.

V nasledovnom videu sa dozviete užitočné a praktické rady ako sa starať o kvety Orchidea z http://www.galeriakvetin.sk/donaska-k… alebo ktoré už máte doma, či už od priateľov, alebo ste si ju zakúpili len tak pre potešenie ;)

http://blog.galeriakvetin.sk/ako-sa-starat-o-orchideu/

Mirka
Mirka
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments