Home Sviatok / sezóna Jeseň Gaštanková inšpirácia

Gaštanková inšpirácia

0
Gaštanková inšpirácia

_DSC0663Aká by to bola jeseň bez gaštanov. A kto by si nechal ujsť každoročný gaštanový rituál, kedy natešené deti pobehujú pod stromami a hoci im už gaštany vypadávajú z tašky, majú pocit že kým nevyzbierajú všetky gaštany zo sídliska, tak ich majú stále málo. Ak už v Ružinove nenájdete ani jeden gaštan, tak sú pravdepodobne všetky u nás :o)

Tento rok sme pri našom tvorení skúsili novú techniku. Kombinovali sme gaštany s korálkami, nálepkami, zápalkami a šípkami. Naše dospelácke výtvory sa deťom veľmi páčili a kým figúrkam neodpadli hlavy či nohy, tak sa s nimi aj celkom pekne zahrali ;o) No a tie detské výtvory boli naozaj zaujímavé……….nechýbal veľmi obľúbený ježko (ktorému dali meno Miško), ale prekvapili nás napríklad aj činkou či hojdačkou. Ak máte aj vy doma plnú igelitku gaštanov, možno vám padne vhod naša malá gaštanková inšpirácia. Niektoré naše výtvory si môžete pozrieť v priloženej galérii. Prajeme príjemné tvorenie :o)

ježko Miško
ježko Miško

 

 

kačička
kačička
snehuliak
snehuliak
žirafa
žirafa
Previous article Špagetová tekvica s lososom – recept
Next article Ako išlo Vajce na vandrovku (audio rozprávka)
Volám sa Mirka, som mamina dvoch detičiek a som spoluzakladateľka familyzone.sk. Okrem písania článkov a príspevkov pre fanúšikov našich stránok, rada vyrábam rôzne handmade vecičky ako magnetky, hračky a počas týchto chladných večerov sa venujem najmä háčkovaniu. Tvorenie sa stalo súčasťou môjho života a som šťastná keď vidím, ako mi pod rukami rastie ďalší nový kúsok :)