Home Články Rodinka Vianočné inšpirácie na darčeky pre celú rodinu

Vianočné inšpirácie na darčeky pre celú rodinu

0
Vianočné inšpirácie na darčeky pre celú rodinu

O chvíľu tu máme opäť Vianoce a s nimi prichádza otázka, čo kúpime našim blízkym pod stromček. Pokiaľ vás ešte nič špeciálne nenapadlo skúste sa inšpirovať naším článkom. (Ak vás niečo zaujme pridali sme aj linky na predajcov)


Deti

LEGO
Jedna z najlepších hračiek vôbec. Podporuje kreativitu a hrajú sa s ním deti i dospelí.
Ak sa vám zdá, že lega už majú dosť, možno by ich potešili takéto LEGO podložky na stavanie.

Pokémon kartičky
Jedna z vecí ktorým vôbec nerozumiem. Každopádne, deti ich milujú. Pokiaľ máte doma malého školáka, určite viete, o čom hovorím. Pokémon kartičky sú kartová hra, ktorú v tomto veku ešte nechápu. No hrajú ju tak nejako po svojom a snažia sa čítať čísla (životy a sila), ktoré sú na nich napísane. Najlepšie balenie cena/výkon je podľa mňa Pokémon Sun & Moon Theme Deck.

Albi kniha 
Trochu drahšia hračka, ale zato sa pri nej deti môžu všeličo naučiť. Pre mňa je to úplná záhada, ako to môže celé fungovať. Jednoducho priložíte pero k obrázku v Albi knihe a pero vám povie, čo je na obrázku. Najlepšiu cenu na Albi knihu som našiel v Dráčiku. Ak ste našli niekde lepšiu, dajte nám vedieť.

Ona

Parfém
Klasika ktorá nikdy nesklame. Ak neviete ktorú vôňu kúpiť tak tento rok letia: Calvin Klein Euphoria, Lancôme La Vie Est Belle, Dolce & Gabbana Light Blue, Chloé Chloé, Versace Bright Crystal, Dior J’adore, Armani Acqua di Gioia, Yves Saint Laurent Black Opium, Marc Jacobs Daisy

Šatka
Dievčatá sú zimomravé a radi sa parádia. Z toho vyplýva že šatka by sa mohla páčiť.

Fotoaparát
Ak miluje fotografovanie svojich ratolestí, tak jej možno už mobil nestačí. V tom prípade by sa jej mohol páčiť jeden z týchto fotoaparátov.

1. Nikon Coolpix B500
má skvelý rozsah zoomu a dobrú stabilizáciu obrazu
2. Olympus E-PL8
je fotoaparát ku ktorému sa predáva veľké množstvo módneho príslušenstva
3. Olympus TG-5
nerozbitný fotoaparát s ktorým môžete fotiť naozaj všade

CEWE FOTOKNIHA
Fotíte na digital a všetky fotky máte v počítači? Tam si ich nikdy nepozriete znovu. Naviac sa vám počítač môže pokaziť a máte po spomienkach. Spoločné spomienky z dovolenky, svadby či inej udalosti uchované pekne a kompaktne v jednej fotoknihe ju určite potešia.

On

Ponožky
Možno sa to nezdá, ale týmto darčekom naozaj nič nepokazíte. Najmä pokiaľ kúpite kvalitné zo 100% bavlny. Tie sa síce ťažko zháňajú a ani nevydržia tak dlho ako klasické. No takéto ponožky rozmaznávajú vaše nohy.

Konečne voňavé hovienko 🙂
Ak chcete darovať niečo, čo zaručene ešte nemá, tak skúste tento osviežovač vzduchu do auta. Je to slovenská novinka, ktorá vyšla na trh len tento rok. Pokiaľ by ste si chceli vybrať osobne tak budú otvárať od 1.11.2017 v OC Hron (na Dolných honoch), od 1.12.2017 Max Trnava a od 1.1.2017 Nitra Galéria. Pravdepodobne bude jedna predajňa aj v  Laugaricio Trenčín.

PS: Hovienko vonia ako káva. 🙂

Jazda v TESLE
Zážitkové darčeky sú skvelé, pretože takýmto darčekom skoro vždy obdarovanému ulahodíte. Ak aj nie, nebude mu v byte lapať zbytočne prach. Teraz je veľký boom elektromobilov, tak by ho mohlo potešiť previezť sa v jednom z nich.

 

Starí rodičia

CEWE FOTOKALENDÁR
Kalendár s vlastnými fotografiami je skvelý darček, ktorý dávame vytlačiť každý rok. Ak máte malé deti, o to lepšie. Je na ňom krásne vidieť, ako celý rok rástli. Tento darček je o to lepší, že doň stačí vybrať len 12 + 1 fotografií, čo nezaberie veľa času.

Výlet
Zoberiete ich na spoločnú dovolenku. Hoci len takú malú víkendovú. Veď chvíle prežité spolu sú ten najväčší dar, aký im môžete dať.