handmade-ponuka

Milé “šikulky“ a “šikovníci“. Patríte k ľuďom, ktorí radi niečo tvoria, vyrábajú alebo prerábajú a svoje produkty ponúkate na predaj? Rozhodli sme sa dať priestor na zviditeľnenie Vašej tvorby na našom webe www.familyzone.sk v sekcii „handmade“ a to úplne bezplatne. Chceme podporiť šikovných a kreatívnych ľudí a chceme, aby sa o Vás a Vašej tvorbe dozvedelo viac ľudí.

 

PODMIENKY

Ak máte záujem o túto bezplatnú službu, kontaktujte nás na FB alebo na e-mail: familyzone_sk@centrum.sk.

Čo treba urobiť?

– Pošlite nám stručný popis seba (kto ste) a toho, čo tvoríte

– Pošlite nám kvalitné fotografie Vašich produktov, ktoré chcete spropagovať, aj s popisom a cenou + kontakt na Vás (meno/prezývka, e-mail, web/fb   stránka kde si prípadní záujemci môžu prezrieť vašu ponuku (nie je podmienkou)

– Posielajte nám len fotografie, ktoré sú naozaj Vaše (teda v žiadnom prípade nie fotografie stiahnuté z internetu, na ktorých je výrobok podobný tomu Vášmu)

– Predaj a zákaznícky servis – toto všetko je výlučne pod Vašou taktovkou. Naša stránka slúži len na bezplatnú reklamu Vášho produktu, nie na samotný predaj, či riešenie reklamácií. Ak potenciálneho zákazníka niečo z Vašej ponuky zaujme, bude Vás kontaktovať a Vy s ním doriešite podmienky predaja. Takisto v prípade, že by chcel zákazník tovar vrátiť, alebo reklamovať, ide to mimo nás a rieši to samotný predajca.

– Profesionalita a korektnosť – dbajte prosím o to, aby ste potenciálneho zákazníka kontaktovali čo najskôr, ponúkajte len kvalitné výrobky z Vašej tvorby, produkt na fotografii by sa mal zhodovať s reálnym výtvorom, tovar odošlite včas, o všetkom zákazníka informujte a prípadné reklamácie riešte čo najskôr, príjemná komunikácia by tiež mala byť samozrejmosťou – pamätajte, že svojím neprofesionálnym prístupom môžete poškodiť dobré meno našej stránky

– V prípade zistenia neprofesionálneho prístupu autora, ktorého diela sú zverejnené na našich stránkach, alebo v prípade iných negatívnych ohlasov, bude tvorba daného autora okamžite stiahnutá.

– Táto služba je určená len pre jednotlivcov – drobných podnikateľov, nie pre firmy. V prípade, že ste firma a máte záujem o reklamu, kontaktujte nás prosím.

 

Ak sa vám naša ponuka na spoluprácu pozdáva, neváhajte a dajte nám o sebe vedieť. Tešíme sa na Vás a na Vašu originálnu tvorbu 🙂