Home Kategórie Články Nový Fitnes Seriál – Úvod

Nový Fitnes Seriál – Úvod

1
Nový Fitnes Seriál – Úvod


Počas sviatkov si každý z nás väčšinou užíva pohodičku pri sledovaní TV, neodoprieme si ani chutné, väčšinou kalorické jedlo a pohybu máme tiež pomenej. Ja nie som výnimkou a tak som počas sviatkov trochu zlenivela a aj nejaké kilečko pribrala. Neviem ako vy, ale rozhodne nechcem, aby sa na mňa kilá lepili aj naďalej a preto sa vraciam k svojmu fitnes seriálu a prebytočnému tuku vyhlasujem vojnu ;o)

Ak ste môj fitnes seriál sledovali už v minulom roku, určite ste zaznamenali pozitívne zmeny na svojom tele, aj na svojej kondícii a vrátiť sa späť do formy bude ľahšie. V prípade, že ste úplne na začiatku cesty a necvičili ste už niekoľko rokov, nezúfajte! Pravidelné cvičenie a úprava stravy vás krôčik po krôčiku dovedie k želanému výsledku a verím, že leto 2015 spolu privítame v skvelej forme :o)

V našom fitnes seriáli nájdete:

Pravidelný cvičebný program

Možno ste už poniektorí na internete narazili na vyšportovanú žienku menom Zuzka Light, ktorá si svojim pravidelným cvičebným programom, radami ohľadom výživy a motivačnými videami získala srdcia ľudí zo všetkých kútov sveta. Zuzka je pôvodom Češka a v roku 2008 so svojim vtedajším manželom Frederikom naštartovali veľmi úspešný fitnes projekt s názvom bodyrock.tv

Hoci bol bodyrock.tv skvele rozbehnutý vlak, v súkromí hlavných dvoch protagonistov Zuzky a Frederika nastal zásadný zlom, ktorý viedol k ich rozchodu a Zuzka sa od tohto úspešného projektu oddelila. Netrvalo však dlho a rozbehla svoj vlastný projekt s názvom ZWOW.

Ešte počas jej fungovania v bodyrock.tv som si jej cvičebný program odskúšala sama na sebe a musím povedať, že už po 1 mesiaci pravidelného cvičenia bolo vidieť zmenu. Preto som sa rozhodla, že sa k jej tréningom vrátim.

Hlavné výhody High Intensity Interval Training (HIIT):

–          Nemusíte chodiť do fitka pretože je tam väčšina cvikov ktoré sa dajú cvičiť doma

–          Nepotrebujete skoro žiadne náradie

–          Cviky sú veľmi intenzívne takže cvičenie je kratšie

–          Ušetríte čas aj peniaze a pri poctivom cvičení sa výsledky dostavia pomerne skoro

–          Videá sú voľne dostupné na youtube

Videá, podľa ktorých cvičím, vyberám z youtube a niekedy sa bohužiaľ stane, že po určitom čase sú z nejakého dôvodu vymazané. Ale nemusíte sa báť, postupne budem všetky tréningy aktualizovať.

Pravidelné zdravé a chutné recepty

Internet je studnicou receptov a v dnešnej dobe už nie je problém nájsť recepty na jedlá, ktoré nie sú len zdravé, ale aj chutné. Ak sa chceme dopracovať k želanému výsledku, nestačí len pridať pohyb ale zmena jedálnička je nevyhnutnosťou. Aby som vám to uľahčila, zopár fitness receptov nájdete tu http://www.familyzone.sk/category/recepty/fitness-recepty/ a postupne budem skúšať a pridávať aj ďalšie.

Takže výhovorky bokom a ideme na to! ;o)


1 COMMENT

Comments are closed.